Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lehet elvégezni a...

Érdemes lehet elvégezni a gyógytornász szakot?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben fogok végezni edző szakon és valahogy úgy érzem visszagondolva az eddigi tárgyakra, hogy mindig is inkább az egészségtudományi tárgyak érdekeltek inkább (anatómia, élettan stb). Ezért is nézegettem ilyen szakokat és ez megtetszett, viszont egyrészt ez nincs levelező szakon így nem tudom hogy tudnék mellette dolgozni. Az is zavaró az egészben, hogyha elkezdeném ezt a szakot mire végeznék 26 lennék és nem tudom így megéri e. De közben meg érdekel és az is pozitívum, hogy a tantervből egy 8-10 tárgyat az edzői kapcsán már teljesítettem, csak így az az érzésem hogy elvesztegettem 3 évet és már késő így nem éri meg...

2021. okt. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbáld meg,én jelenleg egészségügyi szociális munka MSC szakon tanulok és utanna én is egészségügyi diplomát szeretnék szerezni.26 évesen nem vagy öreg hogy nappalin tanulj,nagyon drukkolok neked hogy megcsináld :)
2021. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak a korod miatta aggódsz, akkor ne tedd, nálunk nagyon sokan vannak akik veled egyidősek vagy idősebbek és most harmadévesek. A tárgyelfogadással pedig vigyázz, mert nálunk volt olyan, hogy más egyetemről átjelentkezett, teljesítette a tárgyat, de a mi egyetemünkön nem fogadták el mert a tematika nem egyezik. Az első két évben munka mellett szerintem teljesíthető, nyilván attól függ, hogy milyen szintet akarsz hozni. De később (harmadév) szerintem már elég húzós de ez is nagyban függ az órarendedtől.
2021. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A korod miatt ne aggódj, gólyák között nálunk is vannak hasonló korúak… A tárgyak elfogadtatása necces, mert a tematika 75%-ának egyeznie kell. Az edzőin nem tudom mennyire mentek bele egyes tárgyakba, viszont rendesen belemennek az élettanba (élettan+kórtan), anatómiába, van még egészségügyi terminológia (orvosi latin), sejtbiológia és biokémiai alapok, egészségtudomány története. Nálunk van tanulásmódszertan és nyilván élettan, anatómia gyakorlat és elsősegélyből szintén plusz ugye az elmélet. Ez csak az első szemeszter, nem vészes, nálunk többen is dolgoznak mellette, viszont a felsőbb éveseknek szinte teljesen leköti az idejét. Ha érdekel, akkor kezd el, még utána is gondolhatsz máshogy
2021. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azt megkérdezhetem, hogy ki hogy jár és mi a véleménye az ottani képzésről?☺️
2021. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!