Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárszakos felvételihez a...

Tanárszakos felvételihez a motivációs levelet (ha kell) meddig kell elkészíteni? A felvibe kell majd feltölteni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt se tudom, hogy kezdjek bele, sosem írtam még ilyesmit.

Azt tudom, hogy miket szeretnék megemlíteni, vázlatot is fogok erről írni, de mivel kezdjem el, hogy kell ennek kinéznie (word dokumentum lenne értelemszerűen), mit kell odaírni...

2021. nov. 4. 10:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt nyelvtan órád nem ? 10-es anyag motivációs levél, le van írva a könyvben, hogy kell kinézni formailag. De neten is megtalálod, rengeteg minta van már manapság. A legtöbb egyetem azt is leírja mit kell beleírni a levélbe tessék: [link] (Szeged), nem tudom hova akarsz menni. De fel kell menni az egyetem oldalára és szétnézni, az egyetemen utána kell járni a dolgoknak. A jelentkezéshez kell csatolni tehát a februári dátumig fenn kell lennie (vagyis nálunk így volt, ez nem minősül dokumentumpótlásnak, mert az alkalmassági jóval hamarabb van mint július, általában május vagy április vége). De lesznek nyílt napok érdeklődj az adott egyetemnél.
2021. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!