Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Corvinus és a BME GTK?

Milyen a Corvinus és a BME GTK?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok végzős és a szakok már megvannak ,amelyek érdekelnek.(kommédia,gazdmen) Most főleg az egyetemi életre lennék kíváncsi ezen a két helyen: milyen a társaság, a kolik, a diákszervezetek, a gólyatábor, az órák, a tanárok, stb.

2021. nov. 4. 23:48
A kérdező szavazást indított:
BME GTK
Corvinus
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Corvinus szerintem teljesen jó ilyen szempontból, van csomó diákszervezet, szakkollégium és fejlődési lehetőség. A gólyatábort nem ajánlom egyedül, mert az szerintem 30k-t nem ért. Tanárok vegyesek, vannak nagyon segítőkészek, jó előadók és akik még hivatástudatból csinálják, illetve vannak olyanok is, akik csak azért mert máshova nem tudnak már dobbantani (ez vonatkozik az órákra is). :D A társaság is vegyes, de találni fogsz hasonló mentalitású embereket vszeg. :)
2021. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemi élet bme gtk n a legjobb az egész országban. Corvinus fasorban sincs közösségi életben amiket felhozol.
2021. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Corvinus, ELTE, BME, BGE egyaránt jók, mehetsz.
2021. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezeknek mindnek már csak a hírneve nagy. Tapasztalatból mondom, hogy a köztudatban, mint “nagy egyetemek” szerepelnek, de a valóságban már mindnek leáldozott.
2022. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha 400 pont felett leszel, az ELTE a BME-nél jobb választás.
2022. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki jár itt bme gtkra írhatnék neki?
2023. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tessék!
2023. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6. Nyugodtan!
nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6os nekem is, 5,5 évig jártam BME - GTK-ra
dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!