Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet/ felsőfokú...

Milyen egyetemet/ felsőfokú képzést ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozok, van egy szakmám, természetesen érettségim is. Logisztika irányú szakmám van. Jelenleg inkább beszerzésre hajazó munkaköröm van. Kapcsolatot kell tartani a beszállítókkal, számlát kezelni, ha bármi probléma(számlákon kívüli) van meg kell oldani.

Azt szeretem benne, hogy gondolkozni kell, meg kell oldani a problémákat, gyakorlatot igényel ez a munka, de azt is szeretem, hogy sok embert ismerhetek, tarthatom a kapcsolatot. Tisztában kell lenni a jelenlegi piaci helyzettel, egy ilyen helyzetben nekünk is nehéz, ez alapból érdekel, de a munka megköveteli. Angolul, németül tudok. Szóval összességében milyen szakirány lenne használható? Én nem értek a szakirányokhoz, tudom, hogy vannak büfészakok, de én nem tudom megkülönböztetni őket.


2021. nov. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági informatikus
2021. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Informatikus? Hát nem erre számítottam
2021. nov. 6. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál?
2021. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi közöm az infóhoz
2021. nov. 7. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Logisztikára menj, problémák, nyelvismeret, emberek, van oda vágó tapasztalatod is!
2021. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Logisztika szak nincs, max logisztikai mérnök. Én a nemzetközi gazdálkodást javasolnám, ott tanulnál gazdaságról,logisztikáról, külkereskedelemről is egyaránt+közgazdász végzettséget szerzel.
2021. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétfajta van, van a kis- és középvállalkozások(logisztika) foszk, meg a logisztikai mérnök. A pontjaitól függ, mi lenne számára megfelelő. Nem írta, hogy érdekelnék a gazdasági folyamatok, csak hogy tisztában akar lenni a piaci helyzettel. Nemzetközi gazdálkodáson elég keményen az elvárások, magasak a ponthatárok, hatalmas a konkurencia.. Szerintem nem jó irány, hacsak nincsenek szuper kapcsolataid vagy kifejezetten gazdasági érdeklődésed.
2021. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!