Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a Debreceni Brassai...

AnonimMark kérdése:

Érdemes a Debreceni Brassai Sámuel szakközépbe menni?

Figyelt kérdés

Idén lettem 8.-os és ezt az iskolát szemeltem ki magamnak.


Az első kérdésem az, hogy mi a véleményetek a gépjárm. mechatronikai technikus szakról?


Igaz az, hogy a Brassai egy gyűjtőiskola?


Ösztöndíjjal mi a helyzet?


4-es, 5-ös átlaggal szoktak ebbe az iskolába jelentkezni?


Beregszászi a jobb iskola vagy a Brassai?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


-Márk



2021. nov. 21. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Beregszásziról annyit tudok hogy mondták volt ott egy infó tanár akit az egyik diák nagyon utált gyomoridegel ment be az órákra mert fenyegette a tanár őket. De szerintem az jobb mint a Brassai. Brassai már eleve rosszul kezdődik mivel a fényes udvar nem a legjobb környék..
2021. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Én a brassaiba járok mechatronikai szakra. Az ösztöndíj 9.-ben 8 ezer forint havonta itt még nem az átlagot nézik ezt nyáron is fogod kapni. 10.től kapsz átlag szerinti ösztöndíjat 4.5-5-ös átlagnál majdnem 60 ezer forint. A tanárok annyira nem rosszak, a büfé is fullos. A gépjármű mechatronikai szakrol nem tudok sokat.
2022. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia szerintem ha meg akarod óvni magad a szorongásoktól stb akkor ne gyere ide mivel ez nem egy jó iskola a tanárok nem tanítanak semmit, az ablakokon nincsenek kilincsek mivel ellopják őket, a diákokról ne is beszéljünk mivel hát a lányokra csak rá kell nézni és már látod előttük a jövőjüket a fiúk pedig agyilag zoknik és csak lehúznak téged. Jelentkezz inkább gimnáziumba mint bármelyik szakiskolába mivel sajnos mindenhol ez található (tisztelet a kivételnek). Én a Brassaiba járok 11.-es vagyok és a szakmának az alapjait sem tanították meg mivel folyamat vagy elmentek a tanárok vagy csak szimplán leváltották őket, az órarend minden félévben változik és majdnem mindenkinek fejfájást okoz mivel nagyon rosszul állítják elő, amit pl nyíltnapon mutatnak abból semmit nem fogsz használni mivel az egy ilyen 'csalogató' akar lenni szóval igen saját és más emberek véleményeit olvashattad.
2022. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!