Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett hogyan lehet...

Munka mellett hogyan lehet gyakorlatot megoldani?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig 8órás bejelentéssel dolgozom.Májustól lesz 120+150 nyári gyakorlatom amit meg kell tudnom oldani a hétköznapokon.Először azt hittem hogy simán elmegyek fizetetlen szabadságra ,de bevezették azt hogy ha tanulói szerződés mellett van rendes munkahelyem akkor nem kapom meg csak a gyakorlati pénz 30%-át ami ugye nem lesz elég arra hogy normálisan megéljek. Van esetleg jogi kiskapu? Vagy valami jó ötlet? A 4órás bejelentés sem elég a 6órával pedig nem jön ki a kettő egymás mellett .

2021. dec. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van: keresel olyan helyet a gyakorlatra, ahol be sem kell menni, de aláírják róla az igazolást. Én is így csináltam, mert az egyetemen a sok nagyokos úgy gondolta, hogy levelezőn, munka mellett még lesz időm a kötelező szakmai gyakorlatot is teljesíteni egy olyan szakon, amire mindenki csak a papírért járt, esze ágában sem volt az ott szerzett végzettségével elhelyezkedni.
2021. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én viszont ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni és muszáj lesz a gyakorlatom letölteni különben nem tudok majd elhelyezkedni
2021. dec. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!