Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépész technikusi után Kőzetta...

Gépész technikusi után Kőzettani szakirány lehetséges?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most végzem az utolsó évemet szakgimiben, majd elmegyek 2 év technikusira.


Az utóbbi években nagyon beleuntam a szakmába, a technikusit is csak azért csinálom meg, hogy legyen egy biztos szakmám.


Valójában engem a természet mindíg is sokkal jobban érdekelt, különösen az ásványok, és a kőzetek.


Van is itthon egy viszonylag nagy gyűjteményem, kiskorom óta nagy hobbimmá tette ki magát az ásványgyűjtés, és jó lenne komolyabban is foglalkozni vele.


Külföld nem lesz probléma, emelt szintűt tervezek Angolból, majd nyelvvizsgát is teszek ha összejön.


Szerintetek van mód rá, hogy kitanulhassak valami ezzel kapcsolatos szakmát (ásvány-, kőzettan stb...)?

Tudnátok tanácsot adni, hogy merre?



2021. dec. 3. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!