Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb rendészeti...

Melyik a legjobb rendészeti szakközépiskola magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdés az ,hogy tudnátok e ,olyan iskolát ajánlani ahová általános iskola után kell menni és rendészeti,vagy technikum? És ,hogy melyik a legjobb rendészeti iskola nálatok? Hova menjek? Miskolc kilőve ,nekem azt kifejezetten nem ajánlották. Kifejezetten olyat keresek,aholvan kollégium,más nem érdekel

2021. dec. 7. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Bercsényi, Győr?
2021. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik a legjobb, de itt rá tudsz keresni:

[link]

"Tanulmányi terület szövegének egy részlete:" után beírod: rendészeti -> rákattintasz a keresésre

Nekem 48 db középiskolát listázott országos szinten, van köztük gimnázium, technikum és szakképző iskola is. Ha a suli megnevezésében látod a kollégium szót, akkor van kollégiuma is.

Minden iskola neve alatt rá tudsz kattintani a felvételi tájékoztatójára bővebb információért.

2021. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Ha technikumokat keresel, akkor pedig a képzéstípusnál kiválasztod a techikum szót, a "Tanulmányi terület szövegének egy részlete:" után pedig beírod: rendészet és közszolgálat ágazat

->88 db sulit listáz ki a kereső és viszonylag soknak van kollégiuma is. Megyére és városra is tudod szűkíteni a keresést.

2021. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 18. 00:17
 5/10 anonim válasza:
Miskolcon ajánlom. Onnan indultam jarőrként, most gazdaságvédelmi főnyomozó vagyok alezredes rendfokozatban, járőrködés után elvégeztem az RTF gazdaságvédelmi nyomozó szakát, majd már nyomozóként az Életén jogot majd Corvinuson közgázt mindhármat summa cum Laude minősítéssel
2021. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. És szereted a munkád? Mert én most kicsit elgondolkoztam azon ,hogy legyek - e vagy ne
2021. dec. 29. 00:33
 7/10 anonim válasza:
Hát figyelj. A járőröknek nem mindig jó, sokszor keverednek veszélyes helyzetekbe, és a pénz sem jó, de van egy szép része is. Nyomozóként már többet keresel, az nagyon érdekes és sokszor kell helyszínelésre, házkutatásra menni. Utóbbinál sokszor a kommandósokkal együtt sisakban, mellényben, gépfegyverrel. Persze én főnyomozóként már nem ilyet csinálok, hanem kihallgatásokat, jogi részt, ügyészséggel tartom a kapcsolatot, vádemelést javaslok, letartóztatás indítványozását javaslom stb
2021. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És a mostani fizetésem bruttó 400000
2021. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én már nagyon régóta akarok nyomozó lenni. Most tovább tanulás előtt fogok állni,csak az tart vissza ,hogy sok helyen olvastam,hogy nehéz megélni belôle. Más segítségére meg nem fogok hagyatkozni.
2021. dec. 29. 17:06
 10/10 anonim válasza:
100%

szia!

Halásztelki Bocskai István Református Oktatási Központban van rendészeti tagozat

Kollégiuma is van az iskolának

2022. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!