Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék kérni véleményeket...

Szeretnék kérni véleményeket az NKE Közigazgatási mesterszakáról. Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg is a közigazgatásban dolgozok, érdekelne magasabb szinten. Feljebb is szeretnék jutni a ranglétrán, így gondoltam gyermekvállalás mellett míg itthon lennék elvégezném ezt a szakot levelezőn. Van valakinek hasonló tapasztalata? Milyenek a tanárok? Milyen az egyetem? Mennyire nagyok az elvárások? Köszönöm!

#közigazgatás #NKE #államtudomány #Közigazgatás mesterképzés #Közigazgatási mesterszak #Közig MSc
2021. dec. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan alapszakos vagyok, de gondolom mesteren is kb ugyanezek az oktatók vannak.

A szorgalmi időszak laza, az utolsó 1-2 hét + a vizsgaidőszak szenvedős, de amúgy ha be tudod osztani az idődet gyerek mellett is, akkor simán meg tudod szerezni a diplomát.

2021. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi értelme a szaknak és feljebb jutni sem a tanulmányaid alapján fogsz, állami szférában.
2021. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Akkor már szerezz valami gazdasági diplomát
2021. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%

Válaszadók fogyatékosak. Elég jó szak, csak kevesen ismerik. Jegyzőnek milyen végzettségel lehet lenni? Nos elárulom; jogi és közigazgatási szakértőivel. Ezzel a kettővel :)

Üdv:

Végzős Közig MA hallgató.

2022. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4. Rosszul tudod!

Lehet egy osztatlan diplomás államtudós is jegyző.

De az is egy vicc szak, mint a többi említett…

2022. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Végzős Közig MA hallgató."


Ez a probléma a válaszoddal, hogy még csak végzős közig MA hallgató vagy. Nem léptél még ki a való világba. Majd akkor mondd el a véleményed, ha már lehúztál pár évet a munkaerőpiacon.

2022. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? :D
2022. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

24

Én is az NKE-re jártam, de már rájöttem, hogy nem akarok aktákat tologatni a közszférában.

Csak szólok, hogy NKE-s diplomával mèg a közigazgatásban sem vesznek fel komolyabb pozícióra! Ugyanis ott is jogászokat és közgazdászokat keresnek.

2022. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!