Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a gyógypedagógia szak?...

Milyen a gyógypedagógia szak? Levelezőn vagy nappalin érdemesebb elvégezni? Ha nappalira jelentkezek akkor is lehet mellette dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon érdekel a gyógypedagógia szak és végre a közelemben is indul ilyen szam a Pécsi Tudományegyetem Szekszárdi telephelyén. Jelentkezni szeretnék, de mivel már 24 éves vagyok, így szeretnék valahogyan dolgozni is a tanulás mellett és tanácstalan vagyok, hogy levelezőre vagy nappalira jelentkezzek. Főleg tapasztalatok érdekelnének. Milyennek találtátok a szakot? Mennyire nehéz? Akár nappali mellett is lehetséges a munka vagy ahhoz túl sokat kell bejárni és inkább válasszam a levelezőt? A levelezőn is elég normálisan megkaptátok az anyagokat a vizsgákhoz? Köszi a segítséget!

2021. dec. 18. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn jobban megéri,mondom nappalisként. Simán meg lehet tanulni,úgy,hogy csak azokon a bizonyos napokon méssz be,mert így az elején nincsenek olyan nehéz tantárgyak,max az anatómia,de attól is függ,hogy azt hogyan tartják (oda kell ülni hozzá mindenhogy).
2021. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a levelezőt ajánlom és nekem is úgy lesz a fősuli, így legalább munkával gyakorlatot is szerzel, amit sokszor a nappalisok nem megfelelő mértékben kapnak meg, bár tény és való, hogy ez nem minden esetben igaz, de elég jellemző, ahogy hallottam.
2021. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!