Hogyan tudnám letenni a legkönnyebben az érettségit?

Figyelt kérdés

Dolgozok sajnos… és a tanulás is nehezen megy.. a legjobb az lenne ha online letudnám tenni valahogy.. ott lenne az esti ugye de a bejárás és munka miatt nem megoldható :/ előre is köszönöm a segítséget!

20/f



2021. dec. 26. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így munka mellett csináltam annó, most az egyetemet is munka mellett csinálom. Olyan nincs hogy nem megy, vagy nem is akarod igazán
2021. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nappali, esti vagy levelező. Ha ezekkel se tudod megoldani akkor át kell szervezni valahogy az életed.
2021. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Estin egyből átengednek.
2021. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen online érettségi. Ha ilyet látsz a neten, ne dőlj be neki mert átverés - legjobb esetben is csak valami tanfolyam ahol legombolnak rólad egy csomó pénzt, de nem fogsz semmilyen használható papírt, pláne nem érettségit kapni.
2021. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"ha online letudnám tenni valahogy.. ott lenne az esti ugye"

Estire nem muszáj nagyon bejárni, és lehet, hogy online van maga az oktatás mostanában, nézz utána. Az érettségi vizsga viszont egyelőre még nem online. Persze afelé megy a rendszer, de azért az még hosszú évekbe fog telni, hogy digitalizálják, és akkor is várhatóan csak részben fogják (csak az írásbeli részét), úgyhogy ha nem akarsz még éveket várni arra, hogy a vizsga is online legyen, akkor fuss neki minél hamarabb.

2021. dec. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bízz magadban, én általában börtönből szabadulás után estin érettségiztem,munka mellett, ha nekem sikerült neked is fog😉 utána meg irány egy jó szakma vagy technikus, vagy ha elég bátor vagy egyetem
2021. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!