Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Széchenyi Egyetemen szerzett...

Széchenyi Egyetemen szerzett közlekedésmérnöki BSC diploma után mennyi az esélyem a BME logisztikai mérnök MSC-re bekerülni?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam a BME honlapján, hogy az ott végzett közlekedésmérnököket egyszerűsítve átveszik, viszont más intézményben szerzett ugyanilyen diplomával valamiféle egyéni eljárás van. Azért van erre esély?

2021. dec. 28. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély szerintem persze
2021. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Esély mindig van, érdemes megpróbálni. Arra készülj azért, hogy lesz pótolnivaló. A mi MSc képzésünkön (BME) igen csak megszenvedtek akik máshonnan jöttek. Volt akinek teljes BSc tárgyakat is kellett pótolni, volt aki csak teljesen le volt maradva matekból és volt aki ott jött rá 1 év után, hogy az építőipari jogosultságokat nem csak diploma, hanem kredit alapján is nézik, tehát pótolhatja a fél bsc-t, ha nem a seggét akarja törölni a diplomájával. A logisztika tudtommal nem ennyire szopóág, csak azt akarom érzékeltetni, hogy nagyon nézz utána. Keress valakit, aki a te szakodról BME-re ment, hogy tényleg csak simán átvették-e, vagy utána a nyakába dobtak egy adag meglepit.
2021. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, hogy Győrben közlek bsc az megfelel gépész mscre is, tárgyak pótlásával. Erről tudsz nekem nyilatkozni?
2021. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!