Melyik hely a legjobb?

Figyelt kérdés
Építőmérnök szakra szeretnék jelentkezni. BME, PTE, SZE közül melyik a legjobb? Kb. mindenhol a BME-t javasolják. Ennyivel jobb, mint a többi?

2021. dec. 28. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyertelmű!
2021. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És kollégium csak a Vásárhelyi van? Mert nekem inkább kollégium kellene majd, mint albérlet, de amiket találtam képeket, azokon elég réginek tűnik, és 4 ágyas szobák vannak. :/
2021. dec. 28. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A krusperra gondolsz?
2021. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vásárhelyi Pál Kollégium. Ez a neve elvileg annak, ahol az építők vannak.
2021. dec. 28. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Krusper utca?
2021. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. dec. 28. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bme további előnye, hogy Budapesten van, ès gyakornoki melókat ott joval egyszerűbb találni mint videken.
2021. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn jobbat javasolnék: ha egy modern iparágban szeretnél dolgozni, ahol megbecsülés az embert, van magánéleted is a munka mellett és jó fizetèsed akkor mèrnökként ne az èpìtőiparban gondolkozz. Mondom sajnos ezt épitőmèrnökként. Mìg egy infós vagy gépész heti 40 órában jól keres itt kivitelezèsben napi 10 órákat dolgoznak sokan, néha hétvégén is. Tervezés meg alkalmazottként nem az igazi, de nem lehet mindenki vállalkozó. Meg azért ahhoz kell gyakorlati idő, pont fiatalon nincs pénzed amikor nagyon kéne. Én elég sok mindenkit ismerek aki èpìtőmèrnökként pàr év után pálya elhagyó lett ezek miatt.
2022. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!