Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felevkozben iskolavaltasnal a...

Felevkozben iskolavaltasnal a 2 iskola beszel egymassal?

Figyelt kérdés

ezt ugy ertem hogy ha felhivjuk azt az iskolat ahova atakarok iratkozni az szolni fog a masiknak hogy mi van mielott felvennenek? nem szeretnem hohy veletlen ott maradjak a mostani iskolamba ugy higy az egesz tanarikar tud arrol hogy en iskolat akartam valtani. lattam olyat hogy velemenyt kernek a tanaraimtol rolam (az az iskola ahova menni szeretnek) ez igaz??

(9.es osztaly felevkor szeretnek valtani)



#iskola #szakma #szakközépiskola #kulonbozetivizsga #vizsgairas
2022. jan. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérhet tájékoztatást és nem is köteles átvenni.
2022. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, engem nem is vettek át abban a városban mert beleborítottuk az egyik kötsög tanár autóját az árokba, és minden iskolával beszéltek ne vegyenek át
2022. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Az átvétel nagy vonalakban a következőképpen zajlik. Felhívjátok a kiszemelt iskolát. Ahol megnézik a tanulmányi eredményedet, hiányzásodat és a e-naplóban lévő bejegyzéseket. Ha gyengébb suliból mész erősebbe akkor esetleg megnézhetik az idegen nyelvi, matek és magyar tudásodat. Ezután figyelembe veszik az adott iskolában milyen idegen nyelv oktatás van. A kinézett iskolád akár egy telefont is megejthet ("Józsika nálatok milyen diák volt, mert át akar jönni hozzánk?") Nagyon nem mindegy, hogy a jelenlegi iskolád képzése megegyezik e a kinézet iskolád képzésével. Például cukrász szakgimiből nem vesznek át gépészeti szakgimibe.
2022. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!