Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmunkásvizsga után érettség...

Szakmunkásvizsga után érettségi lehetőség?

Figyelt kérdés
Idén van a szakmámban a harmadik, egyben utolsó évem, május-júniusban lesz a szakmunkásvizsga. Legjobb tudomásom szerint, a szakma elvégzése után van lehetőség két éves érettségis osztályra menni, viszont erről semmilyen infót nem találtam sehol sem. Aki esetleg jártas ebben, tudna-e nekem erről bővebben infót adni, segíteni, hogy hogy zajlik, hogyan lehet ilyenre jelentkezni, ugyan is nagyon fontos lenne az érettségi számomra. Előre is köszönöm a segítséget.

2022. jan. 2. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Az érettséginek önmagában nincs se értelme se haszna. Ha tanulni akarsz akkor igen, a jobb szakmáknál az a beugró, no meg az egyetemen is. Én nem irigylem tőled az érettségit, de te igen tőlem a diplomát🤭 lehetőség adott, tanulj, és nem kell gyárban gályáznod összeszerelőként a nagy érettségiddel
2022. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Én nem irigylem tőled az érettségit, de te igen tőlem a diplomát"


Ha ez nekem szólt, akkor jelzem, hogy nem irigylem a diplomád - nekem is van kettő mérnöki.

Viszont mi nem veszünk fel senkit érettségi nélkül (nem összeszerelő munka), ezt használjuk előszűrőnek, hogy biztos számolni, szöveget ételmezni tudó embereket vegyünk fel. Ezt sok helyen csinálják így, csak te vagy vakon.

2022. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha kolléga vagy, akkor mit jelent a lim x-0? És mennyi a pí első deriváltja? Ez elég alap, ha nem tudod, bizony hazudsz😚😚😚😚😚😚 vagy egy kis áramlástan, hőtan, anyagismeret, melyiket tudod? 🤣
2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Privátban válaszoltam, mert ez már nagyon nem tartozik a kérdéshez.


Érettségi jó dolog. Ennyi.

2022. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!