Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondana valaki jó programozó...

Mondana valaki jó programozó tanfolyamot, ami nem túl drága és érek is vele valamit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem kidobott pénz, hanem el is tudok kezdeni dolgozni vele valahol.


Láttam egy tanfolyamot ami 1 éves, viszont 2 millió körül van az ára. Ez csak nekem tűnik lehuzasnak?



2022. jan. 5. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Képzeld már rakerestem, csak éppen a neten ott vernek át ahogy akarnak. Tapasztalatok érdekeltek volna, ha a szövegértés nem megy, valamire te is jó leszel még.
2022. jan. 5. 21:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Találni 200 ezerért is pár hetes tanfolyamocskát, csak épp semmire nem jó.

A haverom 1 éveset csinált, valami másfél milláért, meló mellett csinálta. Neki megérte, mert pár hónap alatt visszakereste az árát, de én biztos nem költenék el pár százezret feleslegesen, egy kevésbé jóra, akkor már legyen rendes vagy semmilyen. Lehúzás akkor lenne, ha utána 200 nettót keresnél. Haverom 2 év után ment át mobilfejlesztésre, most Epamnál van és közel 900 at keres. Azért ez nem lehúzás, szerintem.

2022. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!