Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettséggel tudnék...

Milyen végzettséggel tudnék részt venni nagyobb sportrendezvények szervezésében?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint például az országos versenyek, európa- és világbajnokságok, stb.

Persze tudom, hogy van sportszervezés szak (ELTE-n például), de nem sok jót olvastam a szak elvégzése utáni kilátásokról.

Nemzetközi gazdálkodásra is gondoltam már, hiszen az ilyen nemzetközi versenyek lebonyolításához idegen nyelvek is szükségesek, a nyelvtanulás pedig eddig sem okozott nehézséget, sőt élvezem is.

(Tisztában vagyok azzal egyébként, hogy valószínűleg nem rögtön, friss diplomásként fogok belecsöppenni a világbajnokság kaliberű rendezvények világába, hanem fel kell majd küzdenem magam.)

Nektek mi erről a véleményetek? Van más javaslatotok?



2022. jan. 10. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ismeretség nélkül nem fog menni, teljesen mindegy milyen diplomád van. Ez itt Magyarország, ébresztő
2022. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kell a protekció, kapcsolat, de ha van hozzá tehetséged akkor bármelyik szervezői képzés ide vezetHET.
2022. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!