Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok szakmákat amiket...

Mondanátok szakmákat amiket meg lehet tanulni 1-2 év alatt és viszonylag könnyű elhelyezkedni illetve nem is keresnek rosszul?

Figyelt kérdés

A megtanulást alapszinten értem,semmihez nem árt a tapasztalat,de a lényeg hogy nem egyetem.

A nem keresnek rosszul alatt pedig nyilván nem milliókra gondoltam csak minimálbér felett pl kezdőként 250.

Mindenféle jöhet,kíváncsi vagyok.



2022. jan. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez olyan mint amikor egy munkát akarsz csináltatni, úgy hogy az olcsó, jó, és gyors legyen😂 ebből max 2 fog teljesülni, az esetedben is. Könnyű, gyorsan betanulható és jól fizető. Ebből max 2 fog teljesülni
2022. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne ilyen szinte mindenki ezt csinálná
2022. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Világos és frappáns válasz volt 😁

Akkor lehet módosítanám arra hogy milyen okj-s vagy online tanulható szakmát érdemes elkezdeni?

Mi az ami kellő kitartással jövedelmező lehet?

2022. jan. 10. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Így már más. Fiú vagy lány vagy?
2022. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost, mérnököt kivéve majdnem mindent meg lehet tanulni két év alatt annyira, hogy utána dolgozni tudj vele. Ha OKJ-ban gondolkodsz, akkor ha fiú vagy akkor építőipar (villanyszerelés, hideburkoló, légkondis, kőműves), egyébként pedig szakács, sportedző, mérlegképes könyvelő... ha valami értelmiségibb szakma, és OKJ-vel akarod megúszni, akkor programozó vagy kereskedelem...
2022. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kereskedelem érdekesen hangzik,azon belül mi az amivel könnyebb érvényesülni?
2022. jan. 11. 06:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a kereskedelem és marketing területen előbb fog érvényesülni egy diplomás,sőt mi több talán elvárás is a munkáltatók részéről.
2022. jan. 11. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!