Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttképzésben milyen...

Felnőttképzésben milyen szakmák vannak most, amik vidéken is kelendőek?

Figyelt kérdés

Hajdú-Bihar és Békés megye lenne a főhelyszín, tehát a nagy betűs vidék, elköltözni innen nem akarok, nem ez a megoldás. Nő vagyok és nem is gondolkodom olyanban, hogy tetőfedő, ács, klímaszerelő, mert sokan azzal érvelnek itt, hogy azok is lehetnek női munkák. :D Nekem nem.

Szóval ezeken kívül van bármi más?

Amit keresnek is mindenhol és nem nettó 140-ért.

A pénzügy számviteli, meg a vállalkozási ügyviteli pl nőiesebb szakmák, de kb semmi értelme a sok gazdasági egyetemet végzett mellett, ahogy hallottam.

Kozmetikushoz baromi nagy alaptőke kell sajnos.

Egyébként mindig jó tanuló voltam, nem ezen múlik, hogy melyik szak, és sok minden is érdekel, szóval ez se legyen kérdés.

A lényeg hogy ne 1 évente egyszer legyen álláshirdetés, meg ne 140-150-ért.

A profession.hu sajnos nem nyújtott segítséget, ott leginkább diplomás, vagy gyári munkák vannak.


2022. jan. 14. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Programozok. Nőként. Vidékről külföldre. Nincs vele gondom és nem 140-ért.
2022. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hàt pedig vidèken a nyugati hatàrszélen sem egyszerű a helyzet ha nem Ausztriai munka a cél. Itt már annyi előny van, hogy ingázva van meló 1400 euróért viszonylag több helyen. Hazai rész nem nagy szám itt se

. Szoval tényleg a főváros az igazi.

2022. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!