Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FOSZK műszaki gépészmérnök...

FOSZK műszaki gépészmérnök asszisztens amiből később BSC mérnök lehetnék vagy Nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok hogy melyiket tanuljam. Sajnos egyből mérnökire nem mehetek mert humán osztályba jártam , közép matekkal és fizikával(amit meg is bántam)

Pontszámaimat olyan 420-450 körül saccolom. Bármilyen tanácsot vagy alternatívát meghallgatok


2022. jan. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pàr éve volt ilyen ismerősöm aki aszisztensiről ment gépész bscre. Miután felettük ugyanazon egyetem gépész bsc képzésére el is fogadták a tárgyait, kB 3-4 félév körül lehetett Sandra miután kezdte a bsc-t.
2022. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sandra=saccra. Furcsa auto korrekt :). Nemzetközi gazdálkodás meg sztem tucat képzés, nagyon jó nyelvtudassal lehet vele jó melót szerezni. Mondjuk egy nèmet angol felsőfokú kombóval elmegy.
2022. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ !

Annyi kérdésem lenne, hogy a gyakorlatban körülbelül mennyi ideig tartott neki? Foszk 2 év és mondjuk 2 év bsc? Mennyivel rövidítette le neki? Nem akadt gondja a matematikával?

Személy szerint soha sem kellet megeroltetnem magam a közép matekkal, érettségi közeledtével könnyűnek is érzem , de sajnos emelt szintű műveleteket nem tanultam . Be lehet közben hozni?

2022. jan. 16. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A matekot a középsulistól tanuljuk, deriválni, meg minden ilyet újra átvettünk első félévben, viszont azért ajánlják az emelt matekot, mert ez az egész első hallásra nagyon bonyolult, és nagyon gyorsan haladunk. Viszont egyébként simán teljesíthető, nem a matek a legrosszabb tantárgy a karon, nem ettől kell félni igazán.
2022. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Matektól nem kell betojni, de ZH és vizsgák előtt egy kis magán felkészítés sosem árt. Felsőbb évesek vagy magán tanárok tartanak. Én is használtam az elején és mérnök lettem, elég sokan jarnak ilyenekre.
2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!