Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A MÚOSZ újságíróképzései még...

A MÚOSZ újságíróképzései még mindig jónak számítanak, vagy ez mára csak legenda?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 02:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy hosszabb idő után most februárban indult megint újságírói képzés, előtte évekig nem volt. Ha jól emlékszem annyi változás történt az elmúlt évekhez képest, hogy idén már csak egy féléves a képzés a korábbi kettő helyett.


Egyébként az a kérdés engem is érdekelne, mivel én januárban jelentkeztem és majdnem be is iratkoztam (és kis híján a képzés díját is befizettem), de aztán az utolsó pillanatban visszaléptem. Jobban belegondolva ez csak egy tanfolyam, ahol heti 2 tanítási napon (péntek délután és szombat délelőtt) asszem mindössze 3-4 hónapon át nagyon sok mindent nem tud megtanulni az ember az újságírásról. Meg szerintem anyagilag sem éri meg 200 ezer forintot kifizetni egy ilyen kevés óraszámmal működő képzésért.


Ha iskolarendszerű képzés lenne (értsd: oktatnának nappali tagozaton heti 5 napon keresztül vagy ami reálisabb, hogy felnőttképzésben heti 3, inkább 4 délután, akkor gondolkodás nélkül mentem volna. De ez így ebben a formában teljesen komolyan vehetetlen.


Szóval a kérdésedre válaszolva, szerintem ez mára már csak legenda.

2022. márc. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!