Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás bsc...

Nemzetközi gazdálkodás bsc mellé milyen HR képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén végeztem BGE nemzetközi gazdálkodás alapszakon.

Időközben rájöttem, hogy a HR az ami igazán érdekel engem. Az lenne a kérdésem, hogy milyen iskolát/tanfolyamot lenne a legérdemesebb elvégeznem? Mesterképzés? Esetleg még egy szakirányosabb alapképzés? Melyik egyetemen?

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 17. 20:06
 1/2 crudy ***** válasza:
68%
Mesterre csak akkor mehetsz ha valamilyen előfeltételt teljesítesz. Nezz utána, hogy ez neked megvan e. Egyébként humán erőforrásra van alapszak, ha ez az utad indulj el rajta. Tanfolyamot vagy részképzést én nem ajánlok. A hres nem egy hiánycikk.
2022. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vezetés és szervezés Msc megfelelő szakiránya vagy Emberi erőforrás tanácsadó Ma.vagy Hr Business Partner szakirányú továbbképzés de ami a legfontosabb a magasszintű angol nyelvtudas
2022. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!