Hogy van ez most?

Figyelt kérdés

Több éve már hogy érettségiztem, viszont nem rég eldöntöttem, hogy újra érettségizek töriből mert gyengére sikerült +emelt törit is akarok.

Igen ám, de egy napon van az emelt és a közép szintű is,ilyenkor mi a helyzet? Elmegyek emeltre és ha pl 50% lesz akkor a középszintűre is be írják az 50%-ot? Mert ugye egyszerre nem tudom a kettőt, mivel egy napon vannak, de nekem muszáj lenne közép töriznem(javítanom) mert anélkül kevés a pontom, mégha sikerül is az emelt.



2022. jan. 23. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy emeltet vagy a kozepet számítják a pontokba. Mindkettőt egy tantárgyból nem számítják. Ha jól sikerül az emelted, akkor renben vagy.
2022. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy érettségi időszakban egy tárgyból csak egyfélét tehetsz.

Tanulj rá sokat és duplázd a pontjaidat az emelttel.

Vagy októberben tegyél közepet, májusban emeltet.

De egyszerre a kettőt nem lehet.

2022. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha van egy emelt törim és egy közép törim (a jelenlegi ami 50%) akkor csak az egyiket számítják bele a pontokba?
2022. jan. 23. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ide írd be az eredmenyeidet és hogy hova szeretnél jelentkezni es akkor meglatod, hogy hogyan fogják számolni majd.

Én most kipróbáltam a törit kétszer beírni és kiírta, hogy egy tantárgy csak egyszer szerepelhet.

2022. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek ha emeltee van szüksége, akkor nem is csinal abból középszintűt. Amikor én jelentkeztem egyetemre en is csak emelt angolt csináltam.
2022. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az is egy megoldas, hogy szintemelőt csinálsz.
2022. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!