Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén nem kell motivációs...

Idén nem kell motivációs levél osztatlan tanárira?

Figyelt kérdés
Hali, sajnos nem találtam erről konkrét infót. Felvin nem tudok olyan dokumentumot hozzáadni, hogy motivációs levél, tavaly még biztos kellett. Az egyetem, ahová jelentkeznék meg semmit nem ír erről, utoljára egy éve frissítették az oldalukat. De akkor ezek szerint nem kell előre elküldeni levelet? Lehet, hogy még pályaalkalmassági sem lesz már?

2022. jan. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem ez?
2022. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül pont tudom, hogy tavaly nem kellett. Akkor sem volt megadva a motivációs levél feltöltési helye. Ha most nincs, akkor valószínűleg most sem kell.


Sőt, még e-mailt is kaptam, hogy a járványhelyzet miatt nem tartanak alkalmassági vizsgát.

2022. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Debreceni Egyetem, illetve ELTE, ezeket jelöltem.

Uh, akkor lehet a tavaly előtti évvel kevertem össze.

2022. jan. 24. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam, akkor gondolom a többi egyetemnél is így lesz. De jó, már bárki lehet tanár 😂
2022. jan. 24. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik a motivációs levélen semmi!
2022. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mestertanárira felvételiztem tavaly és ott kellett, de külön helye emlékeim szerint nem volt, hanem az önéletrajzzal egy dokumentumban töltöttem fel.
2022. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most semmi mást nem enged feltölteni, csak a közepiskolai bizonyítványt és ennyi. De akkor nem töltök fel, majd max szólnak, ha mégis lesz alkalmassági és el kell postázni.
2022. jan. 24. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!