Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van ez nálam (a többi...

Miért van ez nálam (a többi lent)? Másoknál is ez van?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy én minden dolgozatokra, felelésekre nagyon jól fel készülök, meg is látszik az eredményeimben.

De amikor ismétlés van, vagy a tanár kérdez a tavalyi vagy a régebbi anyagból valamit, sőt még a 2 hete vett anyagból is, semmi nem jut az eszembe.

És olyankor annyira kellemetlenül érzem magam, folyamatosan azon kattogok egy ideig, hogy mi van, ha a tanárnak gyanús az, hogy én szép eredményeket érek el, mégis nem tudom a válaszokat? Vagy az érettségin nem fognak menni a dolgok, amit az elmúlt években jó jegyeket szereztem?


Nagyon aggaszt ez a dolog, talán azért, mert rövid távú a memóriám? Tudom, hogy hosszú-rövid távú memória verziós nem létezik, de akkor is...


2022. jan. 24. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
magolsz
2022. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áhh, még így is kiderült :D

Igen a magolási módszert használom... :(

Másképpen nem tudok tanulni.

2022. jan. 24. 20:46
 3/3 krisszalai válasza:
Viszont tisztában vagy vele, az jó.
2022. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!