Szerintetek felvesznek a Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikumba ennyi ponttal?

Figyelt kérdés
A matekom 32 pontos lett, a magyar pedig 30 így összesen 62. Az Általános iskolai jegyeim összesen 50 pontot érnek, mellesleg most 8.félévkor Történelemből kitűnő lettem (nem tudom ez számít-e valamit). Így mindent összeadva 112 pontot szereztem. Szerintetek mennyi az esélyem bekerülni a Szoftverfejlesztő és tesztelő képzésre?

2022. jan. 27. 17:41
 1/4 anonim válasza:
100%

Hali! Én jelenleg 10.-es vagyok, és amikor én jelentkeztem még csak sima infó volt, nem volt külön szedve rendszergazdára és programozóra.

Nekem a matek 26, a magyar 32 pontos lett.

Biztos a jelentkezők és a indított osztályok számától függ, hogy mennyi ponttól vesznek fel, de szerintem elég jó esélyed van rá.

Sok sikert!

2022. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joshua válasza:
100%
Szia! Ennyi ponttal szerintem lazán felvesznek, ha nem jelentkeznek többen mint eddig. Engemet is simán felvettek, pedig sokkal rosszabbat írtam mint te.
2022. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valószínű felvesznek, bár tavaly eléggé magas ponthatár volt asszem a szoftveres képzésre. Jelenleg én is 10.-es vagyok és sajnos ahogy írta az egyik hozzászóló nekünk csak a hálózatos képzés volt, amire lehet jelentkezni. Most jelenleg azért küzdünk, hogy lehessen majd jövőre szoftveres irányt választani, de nem látok rá sok esélyt, mert az iskola vezetősége nem úgy áll a dolgokhoz ahogy szeretnénk.
2022. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%

#3-as vagyok.


Ha szoftveresre mész, akkor szeretnék pár tanácsot adni:


9. osztályban HTML és CSS-t fogtok tanulni programozásból és IKT-ból. Ha eddig sose foglalkoztál ezekkel akkor szerintem kezdd el, mert különben nehéz dolgod lesz, főleg ha olyan tanárt kapsz aki engem is tanít.


10. osztályban Python-t és hálózatokat tanulunk. Nem vészesen nehezek, de a hálózat az néha szívatós tud lenni, és a python az annak ugyanúgy nagyon nehéz aki sose foglalkozott programozással.


11. osztálytól meg a tanmenet szerint webprogramozással (HTML + CSS + Javascript), adatbázis kezeléssel (SQL) és asztali alkalmazások fejlesztésével (C#) fogtok foglalkozni, szóval az egész programozás lesz.


Ha érdekel hogy engem kik tanítanak, akkor szívesen mesélek róluk privátban.

2022. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!