Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlotok egy...

Milyen szakmát ajánlotok egy kreatív embernek?

Figyelt kérdés

10.osztályos tanuló fiú vagyok, és egyszerűen nem igazán tudom, hogy melyik szakma mellett döntsek. Szeretem a történelmet, nyelveket, irodalmat is fogjuk rá, de a reál tárgyakat nem igazán (de ennek ellenére 4-es vagyok belőlük). Szerintem eléggé kreatív vagyok, pl suliban sok dolgot én szervezek amihez kell némi kreativitás. Gondolkodtam pszihológiai pályán mert érdekel, bár bioszból nem remekelek és szerintem kicsit unalmas. Ott van még a tanári állás, de ennyi pénzért biztos nem megyek el tanárnak...

Jelenleg egy olyan szakmán gondolkozom amihez ki tudom használni a kreativitásom, művészi énem, nyilván fontos a fizetés is, na meg hogy ne lehessen addigra Dunát rekeszteni abból a szakmából. Köszi, ha segítetetek!



2022. jan. 28. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
UX/UI design, webdesign? Muszáj picit a digitális világ felé fordulnia még a legbölcsészebb kreatív elméknek is, mert mire odaértek, minden virtuális lesz. Ezek jó irányok egy kreatív elmének, nézz utána :)
2022. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendezvényszervező.
2022. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Covid idején? Bejön még egy ilyen járvány, aztán mit fog szervezni? Nonszensz.
2022. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp ahhoz kell a még nagyobb kreativitás, hogy covid idején is meg tudja szervezni, amit meg kell. ;-)
2022. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, valami jogi szakirány?
2022. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jog olyan száraz valami, hogy semmi kreativitás se kell hozzá, főleg ahhoz, hogy átrágja magát az egyetemen...
2022. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nem mellesleg jogászokkal pont Dunát lehet rekeszteni.
2022. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!