Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy szakközépiskolai államilag...

Egy szakközépiskolai államilag támogatott szoftverfejlesztői, vagy egy codecoolos fizetős képzés ad nagyobb tudást?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 16:48
 1/3 anonim válasza:

codecool egyértelműen


ott naprakész és nagyobb tudást kapsz


az hogy megéri-e stb az más kérdés, ha nem tudsz elhelyezkedni akkor nyilván drága móka volt

2022. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Codecool. De amit ott tanítanak azt pár tízezerért is megtanulhatod Udemyn néhány kurzussal, autodidakta módon. Cserébe nem kell éveket kötelezően ledolgoznod az általuk választott munkahelyen.
2022. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És udemyn csapatmunka gyakorlatot is kapsz? Vagy céges környezet használatát is bemutatják? A codecoolnál végeztem már 2 éve, ott hibázol hogy ott nem tanítanak elsősorban. A tanítás elavult, egy youtube videó is ugyanolyan(ha nem jobban) tanit mint egy ember, és ezt ők is látják.

Ott szemléletet kapsz, és képességet arra, hogy magadat fejleszd(órák hijján muszáj lesz) és mivel a karriered során, ami lehet akár 50-60 év is, magadtól kell fejlődj, ezért ez szerintem elég fontos skill. Meg a soft-skillek amiket tanitanak elengedhetetlenek. Dolgoztam egyetemet végzett juniorral, a hajam az égnek állt. Jött egy codecoolos, egyből könnyebb lett minden.

Az "általuk választott" munkahelyeken nem kötelező dolgoznod, csak ugy olcsobb a képzés. Néhányat azért felsorolok hogy milyenek azok a munkahelyek:

Morgan Stanley

EPAM

Evosoft

OTP

GE

De még sorolhatnám a nyugati multikat. Ha nem a codecoolnál végeznél te nem ilyen helyen szeretnél dolgozni? Evosoftnál dolgozom, jobb dolgom nem is lehetne, és ugyanúgy megfizetnek mint egy diplomás embert. Najó hazdutam, jobban fizetnek :)

Ehhez persze az kell hogy munka mellett magamat fejlesztve tanuljak. Nem habostorta. De az egyetemet végzett emberek itt véreznek el, azt hiszik hogy megvan a papir, le is ülhetnek és dől a lé. Dől is, kemény 400ezer forint formájában, én azért ambiciózusabb vagyok :DD

2022. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!