Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gépjármű mechantorikai...

A gépjármű mechantorikai technikus képzés?

Figyelt kérdés

Jelenleg egészségügyi pályán dolgozom, elég jó pozícióban. Ellenben mégis úgy érzem, hogy nem tudom elképzelni hogy életem végéig ezt csináljam. Szeretnék egy újabb képzést megcsinálni, hogy ha úgy alakul tudjak váltani.


Autószerelő képzésre gondoltam, de már nem indítanak felnőttképzésben ilyen tanfolyamot. Kíváncsi lennék mások véleményére, tapasztalataira, hogy mennyire nehéz a képzés. Ha esetleg valaki elkezdte a képzést, írhatna róla hogy nulla tudás nélkül mennyit adhat a tanfolyam, illetve végzés után van-e lehetőség elhelyezkedni benne.



#autószerelő, gépjármű mechantorikai technikus
2022. jan. 31. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Gépjármű mechatronikus az új autószerelő csak más névvel.

Én tavaly kezdtem a technikusit.


Ha nincs meg a kellő tanulni akarás és a motiváció akkor neki se kezdj. Sok a tananyag a matekos-fizikás részektöl az elméletig, gyakorlatig. Párat említek. (Anyagismeret, gépelemek, fémek, gépj. Szerkezettan, gepgyartas)


A technikusinál van mechanikai rész (motor-futomu stb),hibrid/elektromos hajtás és a villamosság.(diagnosztika pl.)

2022. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!