Légyszi, segítetek nekem?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan bizonytalan vagyok a továbbtanulásommal kapcsolatban, mármint abban, hogy sikerülne-e vagy hogy mit is kellene csinálnom, szóval egyenlőre, hagyom azt hogy egyből fősulira megyek. Az emelt érettségimet megcsinálom, hogy a kapu nyitva legyen, de egyenlőre valami technikumot kellene, és akkor már lesz egy szakmám és még gondolkozási időm is lesz.


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek lányként érettségi után tanulói jogviszonnyal mit lenne érdemes csinálni? Mert nagyon sok időt szenteltem már a keresésre, de nem tudok kiigazodni.


Esetleg annyi még, hogy a cukrászon gondolkoztam, ezt hol lehet olyan suliban aminek azért kicsit nagyobb neve van és nem mondják rá, hogy gyüjtő suli és hasonlók?

De más ötletet is szívesen fogadok.


Köszi előre is a válaszokat.


18/L



2022. jan. 31. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gundel a legnagyobb név vendéglátós suliban, esetleg még Dobos C.
2022. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért én a gyógymasszőrön is elgondolkodnék. Magáncélra, a családban is nagyon hasznos lesz, még ha nem is ebből élsz majd.
2022. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!