Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire éri meg megcsinálni...

Mennyire éri meg megcsinálni egy logisztikai technikus tanfolyamot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, érettségim van,jelenleg dolgozom de még szeretnék kezdeni magammal valamit és ezt szívesebben csinálnám viszont nem tudom mennyire érné meg, mennyit tudnék keresni vele….még német nyelvvizsgát is szeretnék tenni….aki többet tud erről,van tapasztalata kérem írja le nekem, előre is köszönöm a válaszokat!

2022. febr. 9. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi “okj” szakmákat nem éri meg.

Helyetted felveszik a több nyelven beszélő diplomásokat, mert túlképzés van belőlük.

2022. febr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Okj nem éri meg, ne menj el rá, inkább akkor egyetemre.
2022. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsináltam. Egyelőre sok értelmét nem látom, bár gondolkozom hogy tovább tanulok és szakiránynak megfelelően jövőre jelentkezem egyetemre, mert mint megtudtam, az ötös szakma vizsgám 400 pontot ér..
2022. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!