Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van ismerete valakinek arról,...

Van ismerete valakinek arról, milyenek, mennyire szigorúak azok a tanfolyamok, amik online vannak mostanában?

Figyelt kérdés
Egy (régi OKJ-nak megfelelő, kb könyvelői tanfolyam) olyan tanfolyam, ahol a kiírás szerint szombati napokon van kb hat órányi online oktatás, ott kell lenni? Hogy megy a számonkérés? Úgy is el lehet végezni a tanfolyamot, ha az ember nem annyira követi figyelemmel a szombati "bejárós" napokat, csak a kiadott írásbeli vagy emailben átküldött tananyagot tanulja meg?

2022. febr. 11. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt miert nem az iskolatol kerdezed meg? mi honnan tudnank hogy megy a szamonkeres?
2022. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott. Lehet, azért nem, mert tudat alatt én azt már összeraktam, hogy milyen választ szeretnék hallani: nem, dehogy, nyugodtan maradj távol a géptől, ha nem tudsz mindig részt venni, nem szigorúak ezek, hiszen fizetsz a biziért, meglesz az sok befektetett energia nélkül, tudod, milyen az OKJ stb. És ha a sulit kérdezném, lehet, hogy nem ezeket a válaszokat kapnám és mindezek elviselésére nem állok készen, megfelelően érett személyiség híján. Neked köszönöm a konstruktív és segítő választ.
2022. febr. 11. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen
2022. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én attól, hogy az első válaszoló nem tudja a választ, attól még bízom abban, hogy egy ekkora közösségben akadnak olyanok is, akik vettek már részt hasonló képzésen. És válaszolnak is. Ne tartsátok magatoknál a tudást.
2022. febr. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!