Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A jelenlegi felnőttképzésben...

A jelenlegi felnőttképzésben hány szakma szerezhető meg ingyenesen? Lehet-e egyszerre több szakmát is kitanulni?

Figyelt kérdés

Tudom, google, de annyiféle változás történt oktatás terén az elmúlt időszakban, hogy én a sok kacifántos változtatás során már elvesztettem a fonalat.


Jelenleg egy piacképtelen diplomával minimálbér közeli összeget keresek recepciósként, mivel sajnos abban az ágazatban nem sikerült elhelyezkednem. Hosszútávon mindenképpen Külföldön szeretnék élni, amihez elengedhetetlen a piacképes szakma.

Elhatároztam, hogy kitanulok egy jó szakmát, de több is érdekel: Központifűtés és gázhálozat rendszer- szerelő valamint Víz- és csatornarendszer-szerelő illetve az asztalos és egy teljesen más ágazat, de a szoftverfejlesztés is.


A Víz- és csatornarendszer-szerelőt és az asztalost mindenképp el szeretném kezdeni szeptemberben, elvileg a tanítási napok nem ütköznének. De vajon lehet-e egyszerre kettőt csinálni (két helyen egyszerre jogviszonyom) és ha igen, mennyi ingyenes most?


2022. febr. 13. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Mivel nem kaptam rá választ, megtudakoltam, utánajártam és két szakma szerezhető meg továbbra is ingyenesen felnőttképzésben.

Lehet egyszerre kettőt csinálni, nem ütközik egymással a két felnőttképzési jogviszony.

2022. febr. 23. 00:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Van korhatár?
2022. febr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincsen. :) 18 éves kortól 100 éves korig lehet menni. :-)
2022. febr. 23. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy kiderítetted! :)
2022. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!