Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi kérelem benyújtása...

Érettségi kérelem benyújtása postán vagy élőben,ha februar 15.-en nem tudtam elmenni?

Figyelt kérdés
Lázasan feküdtem itthon,de neten jelentkeztem érettségire,csak nem tudtam epapíron aláírást csinálni, mivel nincs eszemélyim, meg ehhez kellő dolgok, így nem lesz érvényes az érettségire jelentkezésem, ha nijcs ott az aláírás ugye...:( ha igazolom, hogy beteg voltam, szerintetek probáljak meg holnap bemenni a Kormány hivatalba és benyújtani egy kérvényt plusz leadni nyomtatottan, kézzel aláírva a papírokat, vagy inkább postán adjam fel ezeket? Félek, hogy élőben elküldenek a fenébe:D :(

2022. febr. 16. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel határidőn túl vagy, így elég necces a dolog

Személyesen több dolgot meg tudsz érdeklődni, lehetséges-e utólag jelentkezni

Egy próbát mindenképpen megér, de akkor személyesen

2022. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Január végén is beteg voltál?
2022. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj be személyesen. Túl vagy a határidőn az tény,de egy próbát mindenképpen megér.Valószínű lecsesznek,de ez van a lényeg hogy megoldódott.
2022. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!