Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 éves vagyok, és érdekelnek...

20 éves vagyok, és érdekelnek az autók, lehet még autószerelő vagy valami hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Például lakatosra gondoltam.

Esetleg tudtok valamit ajánlani?

Informatika végzettségem van és érettségim, esetleg valami ehhez kapcsolódót ami az autókhoz is kapcsolodik?


2022. febr. 16. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Autóelektronikai műszerész? Rendszerint az autó villamos részével foglalkoznak. A mostani autóknál már kihagyhatatlan a számítógépes diagnosztika és beavatkozás, nem csak az elektromos részeknél. Ha sima autószerelőnek mész, és mostani autókkal fogsz foglalkozni (ami egyszer biztos be fog következni, 20 év múlva már szinte minden autó legalább olyan modern lesz mint a mostani újak), már akkor is kelleni fog számítógépen keresztül babrálni velük, mert mostmár pl. egy fékrendszert lelégtelenítéséhez is kell számítógép, új alkatrészek beszerelésénél is gyakran be kell vinni valamilyen adatot az autó vezérlőjébe. Én a helyedben valami ilyesmi irányba mennék, ha már eleve is van informatikai végzettséged és érdeklődésed. A lakatos az pont hogy kivétel tud lenni, se informatika, se más tudomány nem kell hozzá, fizikai munkának lehet mondani. Jól lehet vele keresni, mivel már nincs sok lakatos. Nálunk konkrétan meg is szüntették a képzést, de még biztos van ahol oktatják.
2022. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem lenne rossz, a lakatos-t nem tudom miért írtam oda, nem voltam még képbe ><

Lehet megpróbálom van is egy suli a városunkba ahol 5. éven tanítják ezt.

Bocsi a késői válaszért csak dolgoztam stb :D

[link]

Vagyis csak ez van, szerinted?

2022. febr. 23. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!