Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélye, hogy így felvesznek?

Van esélye, hogy így felvesznek?

Figyelt kérdés

Pszichológiára jelentkeztem, van már egy jelesnek megfelelő külföldi diplomám és felsőfokú nyelvvizsgám. Gondolom ilyen esetben nem az érettségi erdemények játszanak. Amiket megjelöltem az az ELTE, Pázmány, Károli és ELTE (Szombathely).

Nem tudom, ez elég lesz-e valamelyikhez, vagy jövőre kellene majd csinálnom egy másik emeltszintű érettségit (jelenleg csak egy van). Viszont valószínű, hogy ha esélytelen hogy idén felvegyenek akkor inkább elkezdek valami mást külföldön.



2022. febr. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Felvinek van pontszámító kalkulátora, számolgasd ki a pontjaidat, aztán nézd meg a korábbi évek statisztikáit: [link]


Ha ez alapján 10-15 ponttal felette vagy, akkor jó vagy.

2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érettségi alapján mennyi pontod lenne duplázással?
2022. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!