Milyen tanfolyamot kell végeznem ahoz, hogy webáruházat tudjak kezelni? Rendelés,számlázás stb. Többi lent

Figyelt kérdés

A családom mindigis kereskedéssel foglalkozott, cégük is van. Mindig is családi vállalkozás volt alkalmazottat csak fizikai munkákra vettünk fel.

Kitalálták, hogy webáruházat csináltatnak és az én feladatom lesz kezelni,működtetni.

Rendelés felvétel, visszáru, leltár, számla kiállítások stb. Érdekelne, hogy ezeket megtanulhassam precízen milyen tanfolyamot végezzek el? Nekem az is megfelel, ha csak tanusítványt adnak . Ha van ilyen tanfolyam milyen néven keressem?

Exel kezelő tanfolyamot találtam az addig rendben van, hogy megtanulom, de ezzel még teljesen nem világosodtam meg. Köszönöm a válaszokat



2022. febr. 17. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináltunk webáruházat. Az Unas a szolgáltatónk és nekik vannak videóik amik elmagyarázzák miként működik, hogyan kell üzemeltetni. Nem ördöngös, bele lehet jönni.
2022. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül kell hozzá tanfolyam anélkül is meg lehet tanulni pl videókból ahogy az előttem lévő is írja. De ha szeretnél tanfolyamra menni van olyan, hogy kereskedelő és webárúházi technikus.
2022. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!