Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtteknek érettségi?...

Felnőtteknek érettségi? Pestmegyében? Feltételek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a min. 8 általános a feltétele. Én csak Budapesten tudok, ha az jó neked.
2010. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
édes vagy de valószinűleg én voltam félreérthető.....az anyagi feltételekre gondoltam.....az elemi még megvan:)))))
2010. szept. 13. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja.:)

A könyveket neked kell beszerezned, ez gondolom egyértelmű a tandíj pedig teljesen változó, láttam olyan, hogy félévente 20, de 50-et is.

2010. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt nincs tandíj (legalábbis 2 éve még nem volt):

www.sziltop.hu

én is náluk érettségiztem, csak szombathelyen.

2010. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ppff...köszönöm:(((most jól elkenődtem.....hát, ennyi pénzem nekem nincs, egyedül nevelem a fiamat,akit érettségi előtt szültem,mivel "sietett"....az apukája meg pár hónap mulva itthagyta....azóta se láttuk,ennek már 13 éve.se gyerektartás, semmi. na ez van, akkor ne is reménykedjek olcsóbb megoldásban?nehogy azt mondja valaki menjek a józsefvárosi piacra:))))))))
2010. szept. 14. 06:44
 6/7 anonim válasza:

Nagyon jó suli!


[link]

2010. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Gyermekház Iskolába járok,elég sok diáknak nem kelltandíjat fiztni,mint nekem se.22 éves vagyok.Érdemes bejönni elbeszélgetni az Igzgatónővel,Tündéri.Minnéltöbb embert próbál felvenni.(ja,én délutánira járok,de van az un, íntnzív csoport,ez péntek-szombaton van.)
2010. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!