Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanuljak? Több...

Milyen szakmát tanuljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Jövő ilyenkorra már tudnom kell, hogy minek fogok tovább tanulni. De semmi ötletem sincs. Általános iskolában a kedvenc tantárgyaim a földrajz és a biológia. Valami olyan szakmát szeretnék ami kapcsolódik ehhez a kettő tantárgyhoz. (3.05-3-40 átlagot tartottam eddig mindig)
2022. ápr. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemi, főiskolai továbbtanuláshoz ez az átlag szerintem kevés. Földrajz-biológiával pedig fizikai munkás szakmát nem tudok... Hacsak nem kertészkedést, ott növényekkel is kell bánni.
2022. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

föci-biosszal szerintem is valami kertészeti szakma, esetleg állattenyésztés, vagy valami hasonló mezőgazdasági szakma.

Szerintem van benne fantázia, a biotermelés egyre fontosabb lesz például....

2022. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
nagyon gyenge atlag az egyetemhez
2022. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom gyengének az átlagot, illetve nem is feltétlenül számít, jó érettségit kell írni.
2022. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

#3-4: még általános iskolás!

Szakmát akar választani, nem érettségi után továbbbtanulni...

2022. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmához kell a földrajz, továbbtanulás nélkül? Nem tudok ilyet...
2022. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha mar altalanosban se tud ennel jobb atlagot tartani, akkor eselytelen hogy tovabbtanulasig feljebb huzza
2022. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Mindenképpen mezőgazdasági irány. Nem tudom hova valósi vagy,de így hirtelen a csornai Csukás és a soproni Roth jutott eszembe.



Egyébként tényleg nem bántani akarlak,de botrányos az átlagod,főleg egy általános iskoláshoz képest.

2022. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!