Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek a legkönnyebb és...

Melyek a legkönnyebb és legrövidebb diplomát adó képzések?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

azok, amikkel aztán mehetsz a mekibe krumplit sütni meg burgert árulni.. :-D


Magyarul: az ilyen képzéseknek a piacon nincs értéke.

2022. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy legrővidebb. Az alapszakos képzések 3 évesek.
2022. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legrövidebb alapszakok 6 félévesek. A legkönnyebbek a mindenféle magánfőiskolákon induló gazdasági, társadalomtudományi, bölcsész és pedagógus képzések. De itt se a szakok könnyűek, mert egy nagyobb nevű egyetemen ezeken is körökkel nehezebbek a képzések, maguk az intézmények azok, akik a kötelező minimumot se kérik gyakran vissza a hallgatóktól. Kedvenc példám egy volt osztálytársam, aki úgy szerzett közgazdász diplomát az egyik ilyen noname egyetem mucsaröcsögei kampuszán, hogy röhögve mesélte, hogy kamatos kamatot se tud számolni.

Ha csak arra kell a papír, hogy legyen (mert pl. közigazgatásban kérik vagy valamilyen képzésnek feltétele, hogy legyen diplomád), akkor nyugodtan végezz el ilyet. Nekem is van olyan ismerősöm, aki zseniális adótanácsadó, de addig nem lehet adószakértő, amíg nincs diplomája, úgyhogy elkezdett egy ilyen képzést. Mert rohadtul senkit nem érdekel, hogy hol és milyen papírt szereztél, csak azt, hogy legyen egy diplomád.

De ha kezdeni is akarsz vele valamit, mondjuk a szakmádban akarsz elhelyezkedni, akkor ne ez legyen a fő szempont, mert kellemetlen meglepetésként szokta érni az embereket, hogy vannak cégek, akik be se hívnak, ha ilyen helyen végeztél.

2022. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. Es 3. , Csak elvarjak h legyen, tudnál ilyen mucsarocsogeit mondani ?:D
2022. ápr. 8. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

szabad-bölcsészet

kulturális szervezés

és hasonlók...


vidéki főiskolákon..

2022. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

3.Az a szomorú hírem, hogy csak főiskola van az országban, a többi egyetem. A többi is, amit leírtál ostobaság.

5. szintén.

Mert semmi rálátásuk a dolgokra csak a két agysejtjüket akarják villogtatni.

2022. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Felvin menj be a bölcsészetets tárgyakba és válassz onnan. Bár ilyen hozzáállással nem tudom mit vársz az élettől.
2022. ápr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszolónak üzenem: szám szerint jelenleg 26 főiskola van Magyarországon (forrás: [link] ). Bár jelentős részük hitéleti képzésekben érdekelt, van jópár, amikre igaz az, amit elmondtam. A teljesség igénye nélkül: GDF, IBS, TPF, WSUF. És attól függetlenül, hogy nevében egyetem, teljesen nyugodt szívvel ugyanebbe a kategóriába sorolom a Miltont, a METU-t vagy a KJE-t is (az alkalmazott tudományok egyeteme titulus ugyanis pontosan egyenlő a régi főiskolai besorolással, attól, hogy jogilag más nevet találtak neki).
2022. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy bölcsészettudományi szak se könnyű ott is kell tanulni meg olvasni ott is vannak vizsgák és ott is lehet bukni nekem volt pszhilogia meg filozófia tárgyaim és nem mondanám könnyűnek egyiket sem.
2022. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EVA800 ***** válasza:
0%

Magyaros nagyon rosszindulatú a tanárok.


Egy kitűnő tanulo

2022. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!