Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a gyakorló...

Mi a különbség a gyakorló iskola és a nem gyakorló iskola között?

Figyelt kérdés
Kik járnak a gyakorló iskolába/gimnáziumba?

2022. ápr. 14. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy olyan diákok mint máshová. Annyi a különbség, hogy a gyakorló iskola szerződve van egy főiskolával, ahonnan oda járnak gyakorlati órákat gyűjteni a pedagógus hallgatók.
2022. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorló iskolákba járnak még nem végzett tanárok/tanítók is gyakorolni az óraadást
2022. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A gyakorló iskolában jobban odafigyelnek elvileg a minőségre, mivel állandóan szem előtt vannak.


De a tapasztalatom szerint ez semennyire nem vezet jobb oktatáshoz. Sőt, a sok amatőr gyakorló tanár nagy terhet jelent a diákoknak.

2022. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
3. Ostobaságokat írsz!
2022. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
4. Biztosan ostobaságokat írok. Az apám is gyakorló gimnáziumba járt, én is, a testvéreim is és a gyerekeim is. A barátaim is. Egyetemi oktató vagyok és kistanárokat tanítok. Van még más kérdésed, hülyegyerek?
2022. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Te biztos, hogy nem vagy tanár én viszont igen. Tehát tudom mi a követelmény egy gyakorló iskolában a tanárjelöltekkel szemben.
2022. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

6. Nem vagyok tanár, mint írtam, egyetemi oktató vagyok és leendő tanárokat tanítok. De magam is voltam gyakorló tanár.


Van valamilyen konkrét érved is az ideböfögésen túl, hogy szerinted “ostobaságokat” írnék? Mivel nem értesz egyet?

2022. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Azt is írd meg kérlek, hogy (a) voltál-e gyakorló iskolában diák (!!), azaz tudod-e elsőkézből, milyen az (b) gyakorló iskolában vagy-e tanár, esetleg vezetőtanár!
2022. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem értek egyet a stílussal, így nem beszél egy tanár, akár egyetemen oktat, akár bárhol. Ettől kezdve nem tartalak érdemi vitára kompetensnek.
2022. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Nem tudom, milyen stílussal nem értesz egyet. Azzal, amivel nyitottál, hogy – idézem – “ostobaságokat írsz” [sic!], vagy azzal, hogy erre adekvát módon válaszoltam, a stílusodhoz illően?


Miután eddig 0 információt, 0 érvet tudtál adni a Kérdezőnek a sértegetésen kívül, így a párbeszédre valóban nem vagy alkalmas.

2022. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!