Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposvári egyetem, lótenyésztő...

Lucypaci kérdése:

Kaposvári egyetem, lótenyésztő-lovassportszervező agrármérnöki szak?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi hogy megéri-e (mert az első diploma után szeretnék oda menni) hanem hogy hogy zajlanak a gyakorlatok stb. Saját ló nélkül vagy

saját lóval milyen, és az órákra is kíváncsi vagyok (elméletekre), ha valaki ezeket volna szíves kifejteni aki ott tanul vagy hallott róla annak örülnék!

Előre is köszi



2022. ápr. 19. 12:19
 1/2 anonim válasza:
0%
manapság már minden parasztképzést főiskolának neveznek ebben a buta országban....
2022. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mérnükinformatikusnak megyek pécsen, utána szeretném megcsinálni ezt a lovassportos szakot a lovak iránti szeretetem miatt, illetve néztem hogy már lovassport edzői képzések nem igazán vannak, főleg olyan mint az okj-sek voltak két éve szóval ez tűnt nekem a legideálisabbnak ugy hogy nem szeretnék messze menni (Budapestre)...
2022. ápr. 19. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!