Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a szegedi Deák Ferenc...

Milyen a szegedi Deák Ferenc gimnázium humán szaka?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne az,hogy milyen az oktatás, a tanárok, a közösség. Minden információnak örülök.

2022. ápr. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más szakra jártam ott, de alapból nagyon kulturált intézmény, viszonylag szép és nagy. Az oktatás nagyon tanárfüggő, alapjában véve jó minőségű. Nem versenylóképző, mint a Radnóti, így mellette lesz időd mást is csinálni. Én a nyelvi szakokat tudnám inkább ajánlani, leginkább angolban erős, a tanárok is az angolos osztályokat szeretik, a többi úgy "van". Alapvetően figyelnek a diákokra, viszonylag sokat kell tanulni, a többség tud is tanítani, bár néha arcra mennek. Szeretik, ha nagyon aktív közösségi ember vagy, sokat vállalsz. A kis hópihéket néha ők is piszkálják, nekik talán nem annyira kellemes hely. A közösség alapból jó, nagyon sokan járnak oda, van egy nagy aula ahol lehet ismerkedni. Alapvetően semmi ismerkedős stb program nincs a suliban, szünetekben lehet beszélgetni és ennyi, szóval nem a közösségépítés a suli előnye, az, hogy mit hozol ki a közösségből, 99%-ban rajtad áll. Az általános, a humán és a média osztályba gyengébb tanulók szoktak járni, ők nem szakadnak meg a tanulásban. Aki keményen tanul, annak inkább a kéttan, spec angol, vagy a matekos szak való,esetleg a természettudományos, őket többre is becsülik. Ha jól állsz nyelvekkel, én semmiképp nem a humánt ajánlom, inkább a spec angolt vagy kéttant. Sok sikert, jó hely a Deák ha utána egyetem a cél :)
2022. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20%
oda jelentkeztel? ha igen felvettek-e es mire?
2022. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Humánon bent voltam, viszont nem azt jelöltem meg elsőnek. Tehát nem oda fogok járni.
2022. ápr. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!