Jogosítvány online?

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb/rosszabb az e-learning jogosítvány szerzésnél. Tapasztalatok? Jobb a személyes oktatás? (B)

2022. máj. 8. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmi orakra mindenkepp szemlyesen menj, ugy hamarabb megtanulsz vezetni.
2022. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az e-learning nem szakmai maszlag, nem azon megy el az idő hogy megpróbálja az ember értelmezni ami le van írva, hanem rendes, érhető szöveg, amit olyan ember írt aki már vezetett életében, akkor az nem rosszabb, mint a személyes változata. Látatlanba nem hiszem, hogy meg lehet mondani, hogy milyen lesz az oktatás. Hallottam már olyat, ahol zoom-os interaktív beszélgetésben volt, meg olyat is, ahol email-ben kaptak az oktatáson résztvevők egy 200 oldalas PDF fájlt, amiben az 1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet volt benne elejétől a végéig, magyarul a KRESZ, és annyi volt a tanfolyam.

Érdemes lenne megkérdezni egy olyam embert, aki nemrég pont ott szerzett jogsit, ahol te is szeretnél.

2022. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én E-titánon csináltam a kreszt. Jó volt, az anyag érthető, tele magyarázattal, ábrával, videóval tesztkérdésekkel. Nem utolsó sorban akkor csináltam, amikor volt rá időm. 1,5 hét alatt végigtekertem, majd kértem az iskolától hogy szerezzenek vizsgaidőpontot. Hamar megvoltam így az elmélettel, nem húztuk egy fél évig.
2022. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenesen rühellek online tanulni, maximálisan a személyes oktatást preferálom minden téren, DE!

Munka miatt rákényszerültem az e-learningre. Hatalmas pozitív csalódás volt, tényleg minden teljesen korrektül, érthető módon le van írva nagyon jó szemléltető ábrákkal. A gyakorló feladatok, próbavizsgák pedig mindent jól átismételtetnek és pontosan ugyanolyan jellegűek, mint az éles vizsga. Ugyanazok a kérdések is vannak.

2022. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És online melyik oldalt javasoltok?
2022. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Kreszt és az elsősegélyt is online végeztem, mindkettő elsőre sikerült. Habár ezt nem feltétlenül én választottam így, mivel a Covid miatt nem is voltak képzések, nem bántam meg, sőt sokkal jobb volt. Magamnak osztottam be az időm, tehát, ha reggel 8-kor vagy este 20:00-kor kezdtem neki, akkor is haladtam, nem kellett várni a következő személyes órára. Szerintem így sokkal gyorsabb is volt, de ez nyilván embere válogatja.
2022. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ez nem választható. Csakis a hivatalos oldalon, a hivatalos tananyagon végighaladva tudod elvégezni képzést és úgy mehetsz vizsgára. Be kell először iratkoznod egy autósiskolába, befizetni a tandíjat és ők adnak hozzáférést a rendszerhez.
2022. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak hivatalos úton megy, beiratkozol az autóiskolába és ott adnak hozzáférést az e-titánhoz.
2022. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!