Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kezdhetném a biológiát...

Hogyan kezdhetném a biológiát az alapoktól tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biológiából szeretnék érettségizni (3 év múlva), de eléggé le vagyok maradva a tantárgyban. Egy éve tanulok gimnáziumban, de az itteni tanár egyszerűen nem kilencedikes szinten tanít. Szinte semmit nem tanultunk abból amit mondott, mert nem értjük.(Egyetemes szinten magyaráz.) Az általános iskolás tanárom jól tanított, de azokat amiket ott tanultam, már rég elfelejtettem. Szeretném az alapoktól újrakezdeni a biológia tanulást, mert érdekel a tantárgy, és ezzel szeretnék továbbtanulni. Kérlek segítsetek, hogy hol vagy hogyan tudnék elkezdeni tanulni.

2022. máj. 15. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozaik biosz könyveket szerezd be, azok erős alapot biztosítanak.
2022. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Youtubeon van egy csomó érettségire felkészítős videó, azokkal is tanulhatsz.

Emellett kelleni fog könyv is, én is a mozaikosat ajánlom.

Mozaik weboldalán vannak kis videó összefoglalók, szórakoztatóak és sok hasznos információ is van bennük.

2022. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!