Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan igazoljam,hogy 1 évem...

Hogyan igazoljam,hogy 1 évem már megvan az esti érettségin?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt pár éve abbahagytam az esti érettségi képzést és most újra szeretném kezdeni máshol. Ahol szeretném csinálni ott írják,hogy beszámítják korábbi tanulmányaimat. De hogyan igazoljam,hogy egy évet már megcsináltam?
2022. máj. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem kaptál semmi papírt vagy valamit?

Amúgy nem rosszból de szerintem egyedül is feltudsz készülni, főleg ha voltál már 11-es. Én is jelenleg 11-es vagyok, és egy 3-ast szerintem simán összetudnék hozni kicsi tanulással.

2022. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván az első évben kapott bizonyítvánnyal, ha az nincs meg kér az előző sulitól egy másolatot.
2022. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségiből nem lehet meg egy éved, az egy egyszeri vizsga, nincsennek belőle évek. Maximum a középfokú oktatásból lehet, ami az érettséginek az előfeltétele. Ha az egyetemet hagyod ott az első év után, arra sem azt mondod hogy az államvizsgából van meg egy éved, nem?
2022. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!