Milyen tanulásba kezdjek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, jelenleg úgy nem kelti fel semmi a figyelmem, ami úgy érdekelne is.Egyedül élek, boldogulok a házimunkával, a kinti munkákat is elvégzem.Ezek és a munka mellett a szabadidőmet valami hasznosra szeretném fordítani.Tanulni valamit, ami által több lehetek.Valami olyan témát szeretnék,ami azért a későbbiekben az előnyömre is válhat.

Nyelvet nem szeretnék tanulni.De bármi más javaslatot szívesen meghallgatok :)



2022. jún. 5. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden barkácsolós munka hasznos lehet később, szóval megpróbálhatnál valami otthoni asztalos, ilyen olyan szerelő dolgokat megtanulni. A főzést is kehet magas szinten tanulni, végezni.


Továbbá önfejlesztést ajánlanék még - ehhez rengeteg könyv, netes anyag, oldal van már. Mondjuk pont ezért, kritikusan is kell hozzáállni ezekhez, de vannak kifejezetten minőségiek.

2022. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséggel rendelkezel? Van érettségid?
2022. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Igen, van érettségim, 3 szakmám. De nem hivatalos formában gondoltam a tanulást. Hanem hobbi szinten, online.

2022. jún. 6. 11:10
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

Én is a barkácsolást preferálom. Férfiembernek amúgy is szüksége van a napi alkotói munka örömére, a két keze munkájára. Bár meg kell mondjam, igazi örömet ez is csak akkor ad, ha az eredményt van kivel megosztanod.

Megtudhatom, mi tart vissza a csajozástól?

2022. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Szoktam csajozni is :) De most valahogy hanyagolom a témát, elvagyok egyedül.

2022. jún. 6. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!