Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elfogadják a fellebbezésemet?

Elfogadják a fellebbezésemet?

Figyelt kérdés
Az NKE-n voltam államtudomány pályaalkalmasságin és ma jött az email, hogy nem feleltem meg. Sokakkal csak ismerkedtek, mi a hobbijuk, mik a céljaik 10nec múlva, stb. Nálam közigazgatással kapcsolatos dolgokat kérdeztek nagymértékben. A pontom meglett volna, de így fellebbezünk. Nem tudom, hogy elfogadják e. Ezt az egy helyet jelöltem

2022. jún. 13. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát arra hivatkozni hogy bezzeg másokkal csak ismerkedtek a legrosszabb "indok". Ez miatt meg annyira se fogják meggondolni.

Sajnos az élet igazságtalan, sokszor lesz meg ilyen.

2022. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

"államtudomány pályaalkalmasságin"


Ott van pályaalkalmassági? 🤣🤣🤣 és mit néznek vele? Hogy szereted-e eléggé a fideszt vagy mennyire vagy hajlandó behódolni nekik? 😂

2022. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments egy államtudományitól. Értéktelen, felesleges, úgy hülyeség ahogy van.
2022. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sajnálom ami veled történt. Én csütörtökön vetem magam az oroszlánok elé, ezek után már kíváncsian várom...vagy inkább kezdek aggódni.

3 fős bizottság volt egyébként?

2022. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, kaptál még egy esélyt, hogy normális szakra menj, amivel meg is tudsz élni majd.
2022. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4.: 4 fő volt bent, 2 tanár és 2 hallgató. A hallgatók voltak kegyetlenek nagyon.
2022. jún. 13. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Meg ne sajnáljuk🤡
2022. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, nem tudom, miért történhetett ez.

Akár az EHÖKnek is írhatsz, hátha tudnak segíteni.

2022. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A pályaalkalmassági beszélgetést követően hány nappal kaptál értesítést az eredményről?
2022. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam az egyik kegyetlenkedő🤭🤭 És nem fogunk felvenni jövőre sem, mert alkalmatlan vagy ennyi. Fogadd el és lépj tovább
2022. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!