Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pesten vagy Szegeden jobb az...

Pesten vagy Szegeden jobb az egyetemista élet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Pesten drágább az élet. Szegeden meg kellemesebb. (bár kinek mi) Személyes véleményekre lennék kíváncsi. Kinek mi kárpótolta a városok hátrányait?

2022. jún. 16. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Szegeden jobb. (Budapesti vagyok, Szegeden tanulok) Írhatnék hosszan, de igazából röviden annyi, hogy Szeged egyetemváros, minden erre van berendezkedve, Pesten meg eltűnnek az egyetemisták a tömegben. Kb minden van Szegeden, ami Pesten is. Kevesebb állítólag a munkalehetőség, bár nekem ezzel eddig nem volt gondom.
2022. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Szeged!

Összességében persze Pesten van a legtöbb egyetemista, mégis a három igazi, régi egyetemi városban (Pécs, Szeged, Debrecen) érződik jobban az egyetemisták jelenléte, pozitív hatása.

Valószínű a méretbeli különbségek az okok, de érezhető a különbség!

2022. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!