Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-TÓK-on, ha Csecsemő...

Az ELTE-TÓK-on, ha Csecsemő és kisgyermeknevelő szakra fogok járni, akkor majd tanulhatok spanyolul szabadon választott tantárgyként?

Figyelt kérdés
Szívesen szedném össze a szabadon választhazó krediteimet nyelvek tanulásából.

2022. jún. 27. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést! De az eszem megáll!

Ha valakinek foxbatt-on kívül esetleg még lenne priviben szexuális kérdése, azt megkérném risztelettel, hogy le se írja és el se küldje!!!!! Szánalmas.

Feltettem egy egyetemről szóló kérdést, amire választ szeretnék kapni, lövésem sincsen, hogy erről valakinek, hogy a retekbe jut eszébe anális közösülés... megbolondult ez a világ teljesen!

2022. jún. 28. 12:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n nem tudom, hogy megy, de én más egyetemen fel tudtam venni nyelvórát szabválként. Én az ELTE-ről ezt találtam: [link]
2022. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha indítanak ilyen kurzust, akkor simán! Szegeden kínai nyelv is van 1-7-ig pl.
2022. júl. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm! Láttam a linket, és más egyetemen van.


Csak páran mintha azt mondták volna, hogy az Eltén nincsen kezdő csoport, de erről semmi információt nem találtam sajnos.

2022. júl. 19. 08:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve kérdeztem több fórumon is, csoportokban, de ott sem sikerült választ kapni, így kiírtam ide, hátha valaki tudja pontosan.
2022. júl. 19. 11:28
 6/6 anonim válasza:
Nem tanulhatsz semmit ha levelezős vagy. Nappalisoknak van lehetőség pl. Idegennyelv pedagógusjelölteknek, de a levelezősök ebből is kiszorulnak...ez van.
2022. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!